ממליצים כותבים על הסיורים שלנו


מאת : משה שטרן -יועץ נאומים וכותב תוכן ליו"ר הכנסת

הי נוית, הסיור שלנו איתך בנווה צדק ("שלנו"- לשכת יו"ר הכנסת..) היה פשוט חויה מחכימה ומדליקה. השתתפתי בלא מעט סיורים, בירושלים ובתל אביב, ואת מדריכה ברמה הכי טובה שבנמצא - מעניינת, ורבלית, שולטת בחומר וממגנטת את הקהל. שאפו, וממש תודה!" משה שטרן -יועץ נאומים וכותב תוכן ליו"ר הכנסת


מאת : גיל יוסוב, מגדל טכנולוגיות

היי נוית, סיור בתל אביב היה מקסים אתמול. את ממש מקסימה מעניינת ואינטליגנטית ורואים שאת חובבת סיפורת הסיפורים היו מקסימים וסוחפים! תודה רבה!


מאת : צוות עובדי סיני, סוכנות לביטוח

נוית המקסימה ברצונינו להודות לך על סיור חוויתי, מדהים ומרגש ומודרך בטעם טוב. הענקת לנו חוויה קסומה ברחובות ת"א, החיית מחדש את הסמטאות וחשפת אותנו לעבר עשיר בת"א העתיקה. אישיותך הלבבית והנעימה הקרינה לאורך הסיור וסייעת לנו להינתק משעות העבודה, השיגרה ולעבור לעולם של שירים, נוסטלגיה ומכתבי אהבה. יישר כוח ונתראה בעוד סיורים בתל אביב.


מאת : דורית חובב ממונה על מעמד האישה משרד התחבורה

אתמול התקיים סיור בתל אביב לעובדות משרד התחבורה. המדריכה הייתה גב' נוית ענבר. קיבלתי מספר תגובות מהמשתתפות, כולן משבחות מאד את אופן ביצוע הסיור. יש לנו סיור בנווה צדק נוסף, בהדרכתה של הגב' ענבר ואני משוכנעת שגם לקבוצת העובדות בסיור זה צפויה חוויה מקסימה.


מאת : ישראלה זקס בנק דיסקונט

ביום ה' השתתפנו בסיור בתל אביב בנושא :"אהבה וזוגיות בנווה צדק" אותו הדריכה , נווית. ברצוננו להודות על הסיור המעניין בכלל ועל ההדרכה של נווית בפרט. התפעלנו מכמות הידע שהפגינה נווית, מיכולתה לבטא ולהציג את הידע באופן מרתק ותיאטרלי/ מזכרונה המדהים, ומציטוט מכתבי אהבה. לכל זה נוסף נועם הליכות. נהנינו מאד ונשמח לבוא לעוד סיורים בתל אביב נוספים.


מאת : דר' ורד בלוש-קליינמן מנהלת תחום הכשרה, הדרכה והטמעת מודלים שרותי בריאות הנפש, משרד הבריאות

נוית הי, רציתי להודות לך בשמי ובשם כל קבוצת צוות המטה ורכזי השיקום המחוזיים של שרותי בריאות הנפש במשרד הבריאות על סיור מדהים בנווה צדק. הרשמת אותנו ביותר בכישורייך לספר את כל הסיפורים המרתקים של נווה צדק. באופן מפעים ויוצא מן הכלל שילבת בין שירה, סיפורת והומור וגרמת לכולנו לשעתיים של חוויה מסוג אחר. הרבה תודה ויישר כוח!! נמליץ בכל פה על שרותייך.


מאת : צוות המורות באולפן עציון בירושלים

נוית המקסימה זכינו סתם בעזרת המזל הטוב ליהנות מההדרכה שלך - סיור בתל אביב ביום ראשון האחרון. זה היה מפתיע ומענג בצורה בלתי רגילה, הדרך שלך לספר את הסיפורים , לשים לב שכולן שומעות בלי להתרגז כשמישהי קצת עייפה. הידע שלך והיכולת התאטרלית- בקיצור תענוג אמיתי !!!!! המון המון תודה לך מכולנו טעם סוכריות הקפה המתוק עדיין בפינו והאבנים הסגולות מרגיעות את ליבנו .... את באמת משהו מיוחד ונקווה שניפגש עוד פעם בעתיד - תודה רבה!


מאת : חנה אלון, מנהלת הגיל הרך בקיבוץ גבעת עוז

סיור בנווה צדק והמדריכה נווית -היו מצויין, נווית באמת משהו מיוחד..כבר עברו יומיים ואני כל הזמן מקבלת טלפונים כמה היה טוב ואיזו מדריכה נהדרת. אז באמת תודה..וכמו שהמליצו בפניי, אמליץ הלאה על סיורים בתל אביב בהדרכתך.


מאת : שירה מור מנהלת HP club

שלום רב, סיור בתל אביב- ביום ו' יצאה קבוצת עובדי HP לסיור. נוית העבירה את הסיור כולו כחויה תל אביבית אחת גדולה, בצורה מקצועית, מעניינת, מצחיקה, מרגשת ובעיקר מרתקת. אין מספיק מילים לתאר את גודל שביעות הרצון של המשתתפים בסיור. העובדים בחברה לא הפסיקו לדבר על הסיור המוצלח ועל המדריכה המקסימה בה זכינו. כל הכבוד!


מאת : גלינה מיטלמן

שלום! ביום שישי השתתפתי באחוזת בית מאוהבת - סיור בתל אביב, שהועבר ע"י נוית עינבר. אני רוצה להודות לנוית עינבר על סיור מרתק, מרגש ומעניין, על הרכבת חומר עשיר והצגתו בצורה מסודרת וכרונולוגית, על קישור בין האירועים ,על התעניינותה האישית בהיסטוריה ובתרבות בכלל ובהיסטוריה של עיר תל-אביב בפרט, ועל הרצון להעביר את החומר ואת אהבת העניין לאחרים. ופשוט ... נהנינו!!! בתודה ובכבוד רב


מאת : גלית חמל - מרכזת עבודה קהילתית

סיור בנווה צדק רציתי לומר תודה!! הסיור בנווה צדק היה מדהים המדריכה הייתה מעולה. ( נוית ענבר) המון תודה!!!! המשך יום נפלא!!!


מאת : אילנה, קיבוץ גבעת-עוז קבוצת אנשי החינוך.

נוית, מזכירה לך לשלוח לי את קטעי הדיקלומים בזמן סיור בתל אביב. בנוסף רציתי לומר לך שאת פשוט היית נפלאה ומרתקת! נהנו מאוד במחיצתך המשך יום נפלא ותודה


מאת : צוות מחלקה קרדיולוגית במרכז הרפואי שיבא

סיור בנווה צדק יצאנו למפגש מחלקתי שכלל סיור בתל אביב וארוחה משותפת. נפגשנו עם נוית וחווינו חוויה נפלאה במשך שעתיים. נוית סיפרה והציגה תכנים כשחקנית מרתקת. החיוך לא סר מפני המשתתפים. נוית בהחלט בעלת כישורים מופלאים. תודה!!


מאת : שרית- אמי טכנולוגיות רפואיות

נוית שלום רציתי להודות לך בשם הקבוצה מבית חולים בלניסון ובשם אמי טכנולוגיות רפואיות על הסיור שערכת אתמול לקבוצה בנווה צדק. כולם נהנו ביותר ומסרו משוב חיובי עד השמים. המון תודה על סיור נפלא וחוויה שתשאר איתם לעוד שנים!


מאת : טובה כנפי מנהלת מתי`א זבולון אשר

נוית שלום, ברצוננו להביע את הערכתנו על סיור בתל אביב מדהים לו זכינו. הדרכת אותנו ברחובות ת"א והפגנת ידע מרשים. עברנו שעתיים קסומות של חוויה אמיתית. אין ספק כי זכינו לסיור מיוחד במינו.


מאת : מאדוה- סיור יום הולדת למשפחה

רציתי להגיד לך שוב תודה, לומר שמאד מאד נהננו. הסיור היה מקסים, מלמד, מעניין ובמינון מתאים. ישר ולעניין. כולנו, כולל הילדים, למדנו המון. את ברורה ובהירה והצלחת לשלב בין היסטוריה לסיפורים פיקנטיים .. פשוט נהדר. תודה ענקית! אני מקווה שעוד נתראה בסיורים נוספים!


מאת : גפן יניב

הייתי בהמון סדנאות ואני מעבירה בעצמי סדנאות לנשים ולעיתים ממצה מהר מאוד סדנה שאני לא מפיקה ממנה ידע חדש עבורי. נוית, הדהמת אותי! בדיוק, העוצמה, בפשטות, בכוונה, במיקוד פנימה. אין לי ספק שאם אעשה את העבודה שהתחלנו, השמיים הם הגבול! תודה! וחג חירות שמח


מאת : בית חולים בלינסון

נוית! רצינו להודות לך בשם בית חולים בלינסון ובשם אמי טכנולוגיות עבור הסיור שערכת אתמול לקבוצה, כולם נהנו ביותר! ומסרו משוב חיובי עד השמיים. המון תודה על סיור נפלא וחוויה שתישאר איתם לעוד שנים!.


מאת : עדי גושפנץ- מקח"ר

הי נוית, רציתי להביע הערכתי הרבה להערכות ולאופן העברת הסדנה. ניכר שבאמת נערכת על מנת לחבר את התכנים לשפה של המש"קיות והרגשתי שנתת כלים פרקטיים רבים שיקדמו אותם. הסדנא הועברה בצורה מאוד מקצועית ועכשיו אני מצפה להעברה במסגרת הכשרת הגיאוגרפיות. המון תודה על הקשב והמקצועיות.


מאת : רחל שילנסקי- מנהלת מחלקה לדיני עבודה פרקליטות מחוז ת"א

סיור בנווה צדק בהדרכתה של נוית ענבר לא ניתן להפריז בתיאור הנאתינו מן הסיור בתל אביב. נוית הוליכה אותנו בסמטאות השכונה ותיבלה כל צעד ושעל בסיפורים נפלאים ויוצאי דופן, אשר סופרו ע"י מספרת מוכשרת, מצחיקה, ומרתקת מאין כמוה. שעתיים של סיור בתל אביב חלפו ביעף והתחושה של כל המשתתפים הייתה שיכולנו להמשיך ולהלך בעקבות נוית עוד זמן רב. אנו מודים לך מכל הלב!


מאת : צביה דניאל- מחלקת משאבי אנוש במחוז ת"א יפו של הכללית

סיור בשרונה העברת לנו ביום שבת הדרכה בשרונה ורצינו להביע את הערכתינו הרבה אליך. ההדרכה הייתה מעניינת ביותר הודות לאיך שהעברת אותה, הידע הרב שלך והסיפורים שתיבלת במהלך סיורינו. אין ספק שנמליץ עליך בחום לסיורים כגון אלו!


מאת : יהודה הרשמן- קומונת אמצע הדרך.

סיור בשרונה מתעוררת מחדש רוב תודות לך, נוית, על סיור מרתק היום במתחם שרונה. התענגנו על נועם דברייך ועומק ידיעותייך בנושאים בהם הדרכת. שלך בהערכה רבה


מאת : ריטה ואלון נבו

סיור גרפיטי רציתי להודות לכם על הסיור המרגש בשבת עם ילדי בני ה-14.5 ו-9.5 זכינו בחוויה מרגשת. מחכימה ומענינת מאוד. המדריכה היתה נהדרת בכל קנה מידה - מלאת ידע, מרתקת ומעוררת ענין. מקווה לעוד סיורים כאלה בעתיד


מאת : מתת בן שושן - רכזת הדרכה

סיור בשרונה בשישי האחרון הצטרפנו לקבוצה לסיור "שרונה מתעוררת מחדש". ההדרכה הייתה מרתקת, נוית הפגינה ידע רב בכל מה שקשור לסיפורם של הטמפלרים ולגלגוליה השונים של שרונה. נהנינו מכל רגע ונותרנו עם טעם של עוד לסיורים בתל אביב בהדרכתה. תודה רבה מכולנו!


מאת : דניאל פלד, עו"ד

נוית היקרה, בשם רעייתי, בשמם של האורחים שלנו וכמובן בשמי אנו מבקשים להודות לך על החוויה הקסומה שחווינו סיור בתל אביב- "תל אביב בטעם של פעם" בהדרכתך. מגע הקסם שלך, הנועם, אורך הרוח וסבר הפנים הלבבי ומאיר הפנים, לצד הסיפורים המרגשים והתיאורים המופלאים והמרתקים של המקומות המעניינים שראינו וביקרנו בהם, הפכו את הסיור למשהו שכולם ללא יוצא מן הכלל (לרבות כלת השמחה) יצאו ממנו נפעמים נרגשים ומוקסמים ועם הרבה טעם של עוד. אני מבקש להודות לך באופן אישי ומקרב ליבי, שעזרת לי להפוך את האירוע למרגש ובלתי נשכח.


מאת : מנהלת פרויקטים חטיבת לאומי טכנולוגיות

היי נוית, תודה לך על הסיור המקסים אתמול- "גרפיטי ואומנות רחוב" בת"א. היה מפתיע, יפייפיה, ההסברים שלך מעניינים ביותר וטובים נהניתי מאוד. רינת כהן חצבאני


מאת : נעמי פדר חוג ויצו גבעתיים

נוית, תודות ! תודה רבה על סיור בתל אביב נפלא! בעקבות נשים יוצרות. נהננו מאוד, הן מהתכנים ומההדרכה הנעימה, הבקיאות בפרטים הפיקנטיים והשירים הנלווים. היה יום נפלא, מקווה להמשך סיורים בתל אביב מוצלחים ביחד בעתיד. תודה על הכל.


מאת : אילן שיפרין- קבוצת מטיילים מכבים

נוית היקרה! (סיור בשרונה ) בוקר טוב לך, רציתי לשתף אותך בשלל המחמאות והתודות שקיבלתי בשמך על הטיול החווייתי, הרהוט, המקצועי והמהנה. הסגנון הקולח והאינטואיטיבי ובניית המסלול והמידע פשוט סחף את כולנו את ללא ספק אחת המדריכות המקצועיות שחווינו בכ-120 טיולים של הקבוצה עד היום. שוב תודה על הכל ונתראה בטיולנו הבא איתך - בקרוב.


מאת : ג'ו אסרף

סיור בתל אביב- "אהבה וזוגיות בנווה צדק" נוית המדהימה..!! איך הצלחת להיכנס ולגעת ברגש כל כך עמוק, בתוך סיור של שעתיים!!! כל כך כישרונית , מאד נהנינו היום איתך קבלי תודה ממנהלי איזור מרכז של הבנק הבינלאומי


מאת : ליאת קרני - תשתיות טכנולוגיות, משרד התחבורה

שלום רב ! אתמול שוטטנו לנו בין סמטאות קסומות ומעניינות בנווה צדק והסביבה הקרובה. האווירה הייתה נעימה ולמזלנו נפל בחלקנו יום אביבי ומקסים. המדריכה נוית הקופצנית שהייתה נעימה ומקסימה, שלפה ידיעותיה ואכן גילתה בקיאות וידע וניכר היה לראות כיצד לנו ספרה את דבריה בהדגשת המחזה בלתי רגילה , ממש כשחקנית. סיור בתל אביב היה מעניין וקולע, וכמובן מרענן. ועל כן נודה לך תודה, יישר כוח.


מאת : עידית

נוית שלום, רצינו להודות לך עבור סיור בתל אביב מדהים "אהבה וזוגיות בנווה צדק" ועבור הדרכה מצוינת, מעניינת, חכמה, מרתקת מצחיקה.... נהנו מאוד , כולנו !!!!! היה נפלא! תודה רבה.


מאת : רבקה גורן

שלום נוית יקרה ברצוני להודות לך בשם כל הקבוצה(בנות קורס 39/40) על החוויה הנפלאה שעברנו בהדרכתך - סיור בנווה צדק היום. את אלופה ומרשימה באופן שאת מדריכה את סיורים בתל אביב. לא הרגשנו שהזמן עובר מכיוון שהיה המון עניין, ידע, הומור,וסטנדאפ מרנין. בתודה ובהצלחה בשם בנות הקורס


מאת : עידית

נוית היקרה, רציתי לומר לך תודה! ביום חמישי ערכנו עימך סיור בתל אביב לרגל יומולדת 40 של אחת מהבנות. הגענו 10 נשים , שמכירות ומוקירות הסטוריה ומכירות ואהבות את נווה צדק .. הצלחת להגיע לכל אחת מאיתנו , למדנו דברים חדשים, הגענו לפינות חמד נסתרות ,צחקנו מהסיפורים והאנקדוטות , נהנינו מההדרכה הזורמת והנעימה.. תודה על החוויה. שבוע נפלא!


מאת : גלית יצחקי שמשון

ביום שישי יצאנו לסיור תל אביבי מרגש על נשים יוצרות ומנהיגות , אימהות בנים ואהבות גדולות גדולות. תודה גדולה על עושר ועומק תרבותי ישראלי ונשי.


מאת : צפי אסא טיול נשות חייל האויר

אתמול טיילנו קבוצת נשים, סיור בתל אביב המוקדש לאהבה וזוגיות עם המדריכה המקסימה נוית ואכן התאהבנו. הסיור היה מהנה אך מי שעשה אותו למקסים היתה נוית שאותה אנו רוצות לציין, היא היתה קולחת,שופעת ידע ,הומור,נחמדות סבלנות,רצון, וכבשה את כולנו, לכן אני מודה בשם הקבוצה לכם, ומבקשת לציין לשבח ולהלל מי יתן ויהיו מדריכים רבים כמותה. ההנאה היתה צרופה נשמח להפגש ולהנות מהדרכתה ואישיותה המיוחדת שוב.