"ההבדל בין מי שאתה לבין מי שאתה רוצה להיות, הוא מה שאתה עושה"

לכל אחד מאיתנו יש את האני העכשווי שלו, האני בהווה - הידיעה מי אני, מהן היכולות שלי, מהם ההרגלים המנחים אותי, ההישגים אשר אספתי עד כה בחיי, איך אני מרגיש, מה אני יודע על עצמי ועל העולם.. ולכל אחד יש גם את האני הפוטנציאלי- הגרסה המיטבית העתידית של עצמו, הגרסה האפשרית שתסב אושר, אליה האדם שואף להגיע בתחומים בחייו. באימון נתמקד בלקיחת הצעדים והליכה על גשר המחבר בין האני העכשווי שלכם לבין תמונת החיים העתידית המיטבית שלכם

האימון האישי הוא תהליך קצר מועד ממוקד ליצירת תוצאות משמעותיות עבור המתאמן. באמצעות התהליך האימוני, מגדיר המתאמן מטרות ומשיג תוצאות אישיות / עסקיות המשקפות את הערכים, החזון הייעוד והתרומה הייחודיים לו.

הכלים המגוונים שפיתחתי ואספתי לאורך השנים והניסיון הרב שצברתי בעבודה פרטנית ועם הקבוצות השונות, מסייעים לי להוביל את המסע הזה במקצועיות רבה ומתוך דגש על ייחודיות המתאמן וצרכיו ויחד נצא למסע מרתק המסייע למתאמן למצות את הפוטנציאל שלו ולפרוץ דרך.אז אני מזמינה אתכם לעשות את העבודה!

ועוד דבר..
האימון הוא תהליך של שותפות בין המאמן למתאמן. זהו תהליך שדורש מחוייבות לעשיית פעולות ונכונות להשקיע בעצמך על מנת ליצור לעצמך הצלחות בחייך. זוהי לקיחת אחריות על המציאות ועל חייך בכדי ליצור את השינוי.
וזו בחירה- לקחת את המושכות על חייך.