החיים מורכבים מ 3 שאלות פשוטות: מה האדם עושה בחיים? איך הוא עושה את זה? ולמה הוא עושה את זה?

ה"מה" שלנו

אנחנו מתמחים בהדרכת סיורים מיוחדים בתל אביב, הנחיית סדנאות outdoor וגיבוש צוותים וסדנאות לפיתוח אישי וארגוני

ה "איך" שלנו

שימת דגש רב על ליווי מקצועי וקשוב לצרכי הלקוח, מתוך ארגז כלים עשיר שרכשנו בדרכינו המקצועית. יצירת חוויה אישית וארגונית מלמדת, עם מתן ערך רב לדרך שיש לעבור בהשגת המטרות שהוצבו. היכולת שלנו לנוע על פני הציר שבין תוכן לתהליך בקבוצה ולאפשר התבוננות פנימה והחוצה, למען הגברת המודעות ופוטנציאל השינוי ולהוביל להנעה גם מתוך הנאה.

ה "למה" שלנו

האמונה בכוחות הטמונים בכל אדם ואדם ובכוחה של קבוצה להוביל את האדם לחקירה עצמית, להסתכלות במראות שונות, להתנסויות וללמידה. האהבה האמיתית לעבודה עם קבוצות וליציאה למסע המשותף הזה שמצד אחד עשוי להיות ברור, מובנה, בעל חוקיות מסוימת ומצידו השני חד פעמי, חידתי, עשיר בתובנות חדשות ועם מגע של קסם.


שנים רבות עברו מאז הנחיתי את הקבוצה הראשונה וההתרגשות עדיין זכורה לי. הייתה זו קבוצת חיילים, במדרשת שדה בוקר שהגיעה למסע מנהיגות במדבר. היציאה לעבר המרחב הצהוב, הפתוח והדינאמי, לימדה גם אותי על הכוחות הקיימים בטבע ועל היכולת לראות בטבע, כשותף לתהליכי העצמה וצמיחה אישית, מתוך חוויה ודיאלוג שאנו כפרטים וכקבוצה מקיימים בינינו ועימו. האהבה והאמונה בדינאמיקה המיוחדת הזו שנוצרת במרחב פתוח, גרמה לי לחפש מקורות העשרה נוספים ועם הזמן עשיתי קורס מורי דרך וקורס מספרי סיפורים, העמקתי לימודיי בתואר שני לייעוץ ארגוני, בקורס לפיתוח למידה ארגונית, קורס אימון אישי וקורס להנחיית קבוצות ואני ממשיכה ללמוד יום יום. כל הכלים והניסיון הרב שאספתי בתרמילי מסייעים לי, לשים דגש רב לא רק על המסר אלא גם על מסירת התוכן ויצירת חוויה משמעותית ומעשירה הן בהדרכת סיורים מיוחדים בתל אביב והן בהנחיית הקבוצות השונות, תוך מתן ערך רב לדרך שיש לעבור, עד ליעד הבא.

navit