החיים מורכבים מ 3 שאלות פשוטות: מה האדם עושה בחיים? איך הוא עושה את זה? ולמה הוא עושה את זה?

ה"מה" שלנו

אנחנו מתמחים בהדרכת סיורים מיוחדים בתל אביב, הנחיית סדנאות outdoor וגיבוש צוותים וסדנאות לפיתוח אישי וארגוני

ה "איך" שלנו

שימת דגש רב על ליווי מקצועי וקשוב לצרכי הלקוח, מתוך ארגז כלים עשיר שרכשנו בדרכינו המקצועית. יצירת חוויה אישית וארגונית מלמדת, עם מתן ערך רב לדרך שיש לעבור בהשגת המטרות שהוצבו. היכולת שלנו לנוע על פני הציר שבין תוכן לתהליך בקבוצה ולאפשר התבוננות פנימה והחוצה, למען הגברת המודעות ופוטנציאל השינוי ולהוביל להנעה גם מתוך הנאה.

ה "למה" שלנו

האמונה בכוחות הטמונים בכל אדם ואדם ובכוחה של קבוצה להוביל את האדם לחקירה עצמית, להסתכלות במראות שונות, להתנסויות וללמידה. האהבה האמיתית לעבודה עם קבוצות וליציאה למסע המשותף הזה שמצד אחד עשוי להיות ברור, מובנה, בעל חוקיות מסוימת ומצידו השני חד פעמי, חידתי, עשיר בתובנות חדשות ועם מגע של קסם.


אני . הקבוצה. ומה שביניהן
נעים להכיר,
שמי נוית ואני חיה ונושמת בתוך קבוצות. ביום יום מורת דרך, המלווה אנשים וקבוצות במסעות חייהם וגורמת לכל מסע ושביל – פנימי וגם חיצוני להיות בעל ערך, משמעות וחוויה עבורם.
אני מאמינה בכוחות המופלאים הקיימים בקבוצה, אשר גורמים לאדם להתחבר לאבני הייסוד הפנימיים שלו ולגרום לו לבחור גם אחרת מתכתיבי ילדותו, לעשות שינויים בחייו וליצור את החיים ומערכות היחסים שהוא רוצה עבור עצמו.

במסעות האלו אני מאירה ומעירה את התמונה המיטבית העתידית, על מנת שמי שבוחר לצאת איתי למסע הזה יוכל ליצור את החיים שהוא רוצה עבור עצמו.
כל רגע נתון בחיינו הוא שיקוף של כל מה שבחרנו ליצור, לחשוב ולהרגיש עד לאותו רגע.
בחיים שאני יצרתי לעצמי, אני נוכחת בייעוד שלי וממשיכה ללמוד כל יום, להתפתח ולחפש מקורות העשרה נוספים.
עם הזמן עשיתי קורס מורי דרך, קורס מספרי סיפורים, העמקתי לימודיי בתואר שני לייעוץ ארגוני, בקורס לפיתוח למידה ארגונית, קורס אימון אישי וקורס להנחיית קבוצות.

כל הכלים והניסיון הרב שאספתי מסייעים לי, לשים דגש רב לא רק על המסר אלא גם על מסירת התוכן ויצירת חוויה משמעותית ומעשירה הן בהדרכת סיורים מיוחדים בתל אביב והן בהנחיית הקבוצות השונות, תוך מתן ערך רב לדרך שיש לעבור, עד ליעד הבא.

navit